راه اندازی کسب و کار اینترنتی بدون سرمایه

 

راه اندازی کسب و کار اینترنتی بدون سرمایه

 

 

شاید شما جز افرادی باشید که دوست دارید برای خودتان کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنید اما پول کافی برای راه اندازی آن ندارید خبر خوب این است که شما میتوانید بدون سرمایه پولی برای خودتان کسب و کار راه اندازی کنید .در این مقاله می خوام روش هایی بهتون بگم که با استفاده از آن ها بتونید راه اندازی کسب و کار اینترنتی بدون سرمایه تجربه کنید.

برای راه اندازی کسب کار اینترنتی شما فقط احتیاج به یک رایانه شخصی و اینترنت دارید و مطمئنا شما که دارید این مقاله را می خوانید به این امکانات دسترسی دارید .

در واقع بیشترین سرمایه ای که لازم است در کسب و کار اینترنتی داشته باشید زمان و انرژی است که در آن کار می گذارید .

همه ما در طول روز چندین ساعت از وقت خود را در فضای مجازی می گذرانیم چه بهتر که بتوانیم از زمان و انرژی خود بهترین استفاده را کنیم و بتوانیم از آن کسب در آمد کنیم .

در این مقاله قصد داریم چند تا از روش های کسب در آمد بدون سرمایه را براتون توضیح بدیم.

۱)کسب در آمد از مهارت ها و تجربه ها

همه ما در زندگی با توجه به علاقه مندی ها و محیط هایی که در ان ها قرار گرفته ایم تجربه هایی را بدست آوردیم که بسیار ارزشمند هستند .

تکرار این تجربه در زندگی باعث شده که ما در یک زمینه خاص ماهر شویم و مهارت کافی بدست آوریم.

 

زمان +انرژی = مهارت

مثلا ممکن است فردی به نقاشی علاقه مند باشد ویکی از عادت هایی که در طول زندگی دارد نقاشی کردن باشد آن فرد بعد از مدتی تبدیل به یک نقاش ماهر می شود .

علاقه +تجربه عملی =مهارت

خیلی از افراد هستند که دوست دارند نقاشی یاد بگیرند ولی حوصله این که چندین سال ازمون و خطا کنند را ندارند و ترجیح می دهند که یک فردی که در آن زمینه مهارت دارد در سریع ترین زمان ممکن آن مهارت را به آن ها یاد بدهند

برای این که بتونیم از مهارت خودمون کسب در آمد کنیم با ید مراحل زیر را انجام دهیم.

قدم اول)اقدام کردن

بدون شک در طول تاریخ خیلی از افراد ایده های مختلفی به ذهنشان آمده که هر کدومشون می تونست منجر به یک اختراع و اکتشاف جدید بشه ولی همیشه موفقیت برای کسانی بوده که خودشان باور کردند ودر جهت رسیدن به خواسته های خود  اقدام کردند شما هر چقدر که مهارت های ارتباطی یاد بگیرید و در مهارت های فنی متخصص شوید تا زمانی که اقدام نکنید نمی توانید موفق شوید بعضی موقع ها پیش می آید که ما دچار وسواس در یاد گیری می شوید و یا بیش از حد کمال گرا می شویم  و به جای اینکه اقدام کنیم مدام دنبال این هستیم که بیشتر یاد بگیریم اما باید بهتون بگم که انباشت اطلاعات هیچ کمکی به شما نمی کند بلکه آن چیزی که می تونه در زندگی شما تحول ایجاد کند و نقطه عطف زندگی شما باشد عمل کردن به دانسته های خود هست .

 

قدم دوم )کسب مهارت های فنی و تخصص در حوزه کاری خودتان

بعد نوبت می رسه به مهارت های فنی که اگه یکم وقت بزارید می تونید خیلی سریع یاد بگیرید و متخصص شوید ،هیچ وقت خودتون دست کم نگیرید وقتی که دیگران تونستند به موفقیت برسند قطعا شما هم می تونید خودتون باور داشته باشید امروزه دیگه با وجود اینترنت ما توانایی کسب کردن همه مهارت ها ی مورد نیاز خودمون داریم و اگر  بخوایم در یک زمینه خاص اطلاعات داشته باشیم

فقط کافیه چند ساعت وقت بگداریم و با جستجو در گوگل بهترین و به روز ترین اطلاعات دنیا را در آن زمینه بدست آوریم .

من مطئنم که شما دوست عزیزم که داری این مقاله را می خونی دنبال پیشرفت کردن هستی وبه زودی به خواسته خودت می رسی ،فقط کافیه که تو بخوای اون موقع است که تمام کائنات در در جهت رسیدن تو به خواستت کمکت می کنند .

 

قدم سوم )با خبر کردن دیگران از تخصص خود

تا زمانی که دیگران خبر نداشته باشند که شما چه مهارتی دارید نمی توانید از مهارت خود کسب در آمد کنید ،خیلی از ما  اطلاعات و مهارت کافی داریم و در زمینه کاری خودمان متخصص هستیم ولی مهارت های لازم برای ارایه توانایی های خود به دیگران را نداریم ،برای بدست آوردن مهارت های لازم در زمینه فن بیان و ارایه توانمدی های خود به دیگران می توانید از وب سایت بیشتر از یک نفر استفاده کنید .

شما می توانید با فعایت در شبکه های اجتماعی و یا راه اندازی یک وب سایت دیگران را از توانایی های خود با خبر کنید ،برای این کار می توانید ابتدا کلیپ ها و فیلم های کوتاه درباره نوع کار خود منتشر کنید تا افراد با کار شما آشنا شوند و به شما اطمینان کنند .

بعد از این که اطمینان افراد را جلب کردید حالا نوبت می رسه به این که محصولات تخصصی در زمینه کاری خود تولید کنید و با ارایه پیشنهاد ویژه ان را به کاربران خود ارایه کنید

 

 

می خوام  یک فرمول کلی بهتون بگم که توی هر کسب و کاری می تونید ازش استفاده کنید و موفق بشید

با خبر کردن دیگران از تخصص خود +مهارت های فنی +مهارت های انتقال دانش +اقدام کردن =موفقیت در کسب و کار

 

۲)بازاریابی پورسانتی یا رابطه ای (Affiliate Marketing)

خوب همون طور که در کسب و کار های سنتی این امکان وجود داره که فردی که محصول یک شرکت را معرفی می کنه و می فروشه پورسانت دریافت کنه در فضای اینترنت هم این قابلیت وجود دارد

شما می تونید یک وب سایت راه اندازی کنید و با تولید محتوا مناسب در یک زمینه خاص ترافیک هدفمند جذب وب سایتتون کنید البته توصیه می کنم زمینه ای را انتخاب کنید که به آن علاقه مند هستید و درباره آن اطلاعات کافی دارید و یا موضوعی را انتخاب کنید که مخاطب هدف عمومی داشته باشد .

مثلا شما می تونید یک وب سایت درباره لاغری و راه کار های کاهش وزن راه اندازی کنید بعد چند تا محتوا درباره آن موضوع تولید کنید و با یک فروشکاه اینترنتی محصولات لاغری دارد صحبت کنید و لینک همکاری در فروش از آن ها دریافت کنید زمانی که شما آن محصول را در وب سایت خودتان قرار می دهید و افراد روی آن کلیک می کنند وارد وب سایت فروش محصولات لاغری می شوند و از این طریق شما مشتری به آن فروشکاه معرفی کرده اید و می توانید از آن ها پورسانت دریافت کنید .

۳)وبلاگ نویسی

در فضای اینترنت سیستم های وب لاگ نویسی مختلفی مثل بلاگ فا، میهن بلاگ و ….وجود دارد که هر کدامشان مربوط به کشور ها و مناطق مختلف هستندچون این  وبلاگ ها  اعتبار دامنه زیادی دارند خیلی از افراد ترجیح می دهند که از یک وبلاگ لینک دریافت کنند .

شما می توانید چند زمینه مختلف انتخاب کنید و شروع به تولید محتوا درباره آن ها کنید البته سعی کنید این کار را در سیستم ها وبلاگ نویسی مختلف انجام دهید و بعد از مدتی شما یک شبکه وبلاگ ها ی تخصصی دارید افراد زیادی هستند که تمایل دارند از این وبلاگ ها لینک دریافت کنند شما می توانید تبلیغ آن افراد را در وبلاگ خوتان قرار دهید و از این راه کسب درامد کنید .

 

۴)کسب در آمد از طریق تولید محتوا

بعضی از افراد هستند که حوصله ندارند سایت راه اندازی کنند و به بازاریابی واسطه ای هم علاقه ای ندارند دنبال یک کار بی درد سر و راحت می گردند که تو خونشون بشینن و هر وقت خواستند کار انجام دهند

خیلی از شرکت ها هستند که دنبال یک فردی می گردند که بتونه به صورت دورکاری براشون کار تولید محتوا را انجام بده .

شما می تونید شرکت هایی که در زمینه کار آن ها اطلاع دارید را پیدا کنید و برای آن ها تولید محتوا کنید .

یا در سایت های فریلنسرینگ ثبت نام کنید تا بتوانند شما را پیدا کنند و پروژه های خود را به شما بدهند .

 

۵)کسب درآمد از طریق ویرایش محتوا

خیلی از افراد هستند که فن بیان خوبی دارند و قادرند که ویدیو های آموزشی و تبلیغاتی خوبی تولید کنند ولی مهارت های لازم برای ویرایش آن ویدیو را ندارند .

شما می توانید با یادد گیری نرم افزار های ویرایش فیلم های آن ها را ویرایش و از این راه کسب درآمد کنید .

 

 

۶)کسب در آمد از طریق راه اندازی سایت فریلنسرینگ

اگر شما خودتان در زمینه خاصی متخصص نیستنید می توانید یک وب سایت راه اندازی کنید و متخصصان را در آن معرفی کنید و به ازای هر پروژه ای که آن ها انجام می دهند از آن ها پورسانت دریافت کنید.

 

 

امید وارم مطالب این مقاله شروع خوبی برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی بدون سرمایه شما باشد و بتوانید صاحب کسب و کار خود شوید.

 

 

 

7 دیدگاه برای “راه اندازی کسب و کار اینترنتی بدون سرمایه

 1. ZmSR گفته:

  Definitely believe that which you stated. Your favorite justification seemed to be on the net the easiest thing to be aware of.
  I say to you, I definitely get irked while people think about worries that they just do not
  know about. You managed to hit the nail upon the top and also defined out
  the whole thing without having side effect , people can take a signal.
  Will probably be back to get more. Thanks

 2. azitromicina گفته:

  Fantastic goods from you, man. I have understand your stuff previous to and
  you’re just extremely great. I actually like what you have acquired here, really like what you’re saying and the
  way in which you say it. You make it enjoyable and you still
  care for to keep it sensible. I can not wait to read far more from you.

  This is actually a great web site.

 3. government and economics گفته:

  Simply wish to say your article is as astounding.
  The clarity in your post is just spectacular and i could assume
  you are an expert on this subject. Well with your permission let me
  to grab your feed to keep up to date with forthcoming post.
  Thanks a million and please carry on the
  enjoyable work.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس